Svišti.cz

TS Svišti - Pomoc dětem postižených povodní

Dobrý den,
jak jistě víte Českou republiku zasáhly velké přívalové povodně. Spousta rodin přišlo o značnou část majetku či úplně o všechno. Týká se to také i dětí, které si chtěly užívat volna, jet na tábory prostě hezky prožít letních prázdniny... Bohužel tyto rodiny vynakládají finanční prostředky na základní potřeby a nemají tak peníze, aby mohli poslat své dítě na tábor. A proto Asociace TOM ČR (www.a-tom.cz) pod kterou spadáme nás vyzvala jestli nechceme také pomoc a to tím že nabídneme volná místa na náš letní tábor (Zábavný tábor III. - 1.8.-12.8.09) zdarma pro děti postižené povodněmi. My jsme velice rádi souhlasili a pomůžeme těmto dětem alespoň na chvíli zapomenout na starosti a útrapy, které povodeň přinesla.
Naše turistické středisko Svišti pomůže celkem 3 dětem, kteří budou mít náš letní tábor zcela zdarma a tak nás ještě napadlo jestli nechcete tento počet zvýšit a to poskytnutím finančního sponzorského daru našemu turistickému středisku Svišti v jakékoliv výši, který bude použit na úhradu dalších míst na náš letní tábor (Zábavný tábor III. - 1.8.-12.8.09). Pokud chcete pomoci, prosím ozvěte se zpět a my Vám dáme více informací jak poskytnout tento sponzorský dar a tím pomoci.

S pozdravem Aleš Hořčica
Statutární zástupce

Web: www.svisti.cz
Tel.: 732 504 312
Tel.: 732 436 476

Další informace naleznete na: www.a-tom.cz či www.adam.cz

Dopis, který rozesílá ústředí Asociace TOM ČR postiženým rodinám s nabídkou letních táborů zdarma: ZDETi, kteří pomohli.... Děkujeme


Mitrengovi - Český Těšín (500,- Kč)
Lojkovi - Český Těšín (500,- Kč)
Rodina Zíkovi - Český Těšín (400,- Kč)
Rodina Peštova - Praha (700,- Kč)
Katka Pilchová a rodina - Český Těšín (500 Kč)