Svišti.cz

TS Svišti - Sviští tlapka 2011

I ty můžeš o vánocích podat svoji Sviští tlapku
- 15.11.11 -

Pomozte nám upořádat pro děti, které budou hospitalizované před vánoci předvánoční besídku koupí či věnováním nepoužívané hračky, kterou máte doma - plyšáka, panenku, stavebnici, míč.. I malá hračka vykouzlí velký úsměv !!! :-)
Naše skupina v prosinci předá vše nemocným dětem v Třinci-Sosna, v Havířově, Frýdek-Místek a MC Šťastné srdce V Českém těšíně všechny nasbírané hračky a tak malou částí pomůže dětem zapomenout na to že jsou v těchto pěkných předvánočních dnech v nemocnici. Věnované hračky můžete odevzdávat v našich Svištích klubovnách na ul.Hlavní třída 3 (vedle Těšínských tiskáren – směr z Polska) vždy ve středu a čtvrtek od 16 do 19 hod. Více na www.svisti.cz nebo na tel.čísle 776 522 996.

- Propagační letáček akce -


Ali


Ti, kteří pomáhají... :-) Děkujeme



Petr Karnet - Němčice
Denisa Jaroschová - Ostrava
Katka Směkalová - Moravičany
Martina Nasadilová - Rakvice
Katka Zimanzlová - Strakonice
Eva Česká - Jablonec nad Nisou
Zuzana Kochová - Ostravice
Bára Chramostová - Moravská Ostrava
Jana Hortová - Litoměřice
Jucie Žáková - Třebošná
Helena Kučerová - Mělník
Ivana Staná - Praha 8
Lucie Měncová - Nový Bydžov
Jana Bendová - Brno
Renata Rödlová - Most
Miluše Štolová - Třebíč
Petra Nagyová - Tábor
Leona Cebulda - Kroměříž
Petra Truclová - Kostelany nad Moravou
G.Žáčková - Praha 10
Milena Blechová - Pruššanky
Jaroslava Bendová - Praha 8
Radana Šedová - Praha 2
M.Heryogová - Brno
V.Skalková - Tábor
Pavlína Pavlišová, Tábor
K.Skřivanová - Znojmo
Pavlína Kopicová - šťahlavy
p.Štíchová - Kutná Hora
p.Chichmanová - Nučice
Monika Žákova - Karviná
Kateřina Buchalová - Jeseník
Vendula Knoplíčková - Kunštát
Libuše Věžníková - Koryčany
Marta Hlaváčková - Pravlov
Lenka Šimerlová - Brno
Jana Grosmanová - Kunín
Blanka Tkadlecová - Šenov u Nového Jičína
Jana Ludvíková - Jiřice
Danica Vacinová - Praha 4
Vlasta Jakubcová - Luvkov
Radka Urbánková - Chrudim
L.Šajdrová - Volduchy
Jana Ánková - Trutnov
Milena Skalková - Praha 10
Z.Thomasová - Týniště n.O.
Lukáš Buran - Komorní Lhota
Yvona Miškeřiková - Brno
Marcela Dokoupilová - Prostějov
Lada Šedá - Zlín
Zdeňka Moravcová - Český Těšín