Svišti.cz

TS Svišti - Ubytování

TS Svišti nabízí Tomíkům, skautům a dalším dětským spolkům možnost pronajmu našich kluboven na víkendové pobyty, které stráví poznáváním našeho Těšínska. Nabízíme dvě velké místnosti ke hrám a spaním, popř. další velkou místnost dle počtu ubytovaných, kuchyňku, WC, koupelnu se sprchou a samozřejmě teplou vodou... :-) Kapacita je cca 20-25 lidí, spí se na karimatkách (možno zdarma od nás taktéž zapůjčit). Pronajímáme jen na víkendové pobyty (pátek až neděle). Naše Sviští klubovny se nacházejí v centru města cca 40 metrů od hranic do Polska, v našem městě je možno nakupovat v hypermarketech Billa, Tesco, Kaufland, Jednota atd.

Tipy na výlet:


Polsko či Slovensko: Jelikož máme Schengen, tedy nemusíme mít pas ani občanský průkaz při překročení hranice můžeme bez problému navštívit tyto památky: Piastovská věž, památník - židovský hřbitov, kde byli zavražděni skauti, kteří teď jsou pochováni na Ivančeně a historické centrum Cieszyna - PL (30 metrů od klubovny), Solné doly Wieliczka, Kraków, Bielsko-Biala nebo na Slovensku: Jánošikové ůdolí, město Žilina, Tatrandii apod.

Těšínsko a okolí: historické centrum Č.Těšína, Těšínská hvězdárna, Lanové a bobové centrum Jablunkov, prales Mionši, návštěva Beskyd - Lysá hora - Ivančena apod., zámek Karviná, přírodovědná stanice Karviná, zámek Frýdek-Místek, aquapark Fýdek-Mśtek, aquapark Bohumín, pěchotní srub z 2.sv.války MO-S 5 Na trati, archeopark Chotěbuz, Těšínské opevnění z 2.sv.války tzv. řopíky atd. atd. :-)

Vybavení:


Kuchyně: plně zařízená kuchyňka, vaříme na plynu, dále možnost využití mikrovlky, varné koncice, ledničky s mražákem či kávovaru Dolce-gusta (mít, ale vlastní kapsle :-) ). Kuchyňka je plně vybavená pro skupiny až 30 osob. (talíře, hrníčky, větší hrnce)
Klubovna: k dispozici je si zapůjčit pastelky, tužky, fixy, nejrůznější spol.hry :-)
Herna: možnost zapůjčit náš dataprojektor, Nintendo Wii, taneční podložky (za jednorázová poplatek), v herně je určena přímo na projektor zeď, dale není problém zapůjčit 15 m prodlužovačku apod.

Cena ubytování:
40,- Kč / os. / noc + spotřeb.energie (min.počet je 10 lidí) - platnost od 1.1.2011

Novinka (pro ubytováné): možnost využítí wifi internetu ZDARMA

Provoz: Celoročně - víkendy, podzimní prázdniny, podloužené víkendy (víkend + státní svátek), pololetní prázdniny, jarní prázdniny okresů: Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov a Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Prostějov, Karviná.

Správce: Eva Hořčicová - Evik
tel.: 732 436 476, email: stredisko@svisti.cz

- Rezervace termínů -Listopad
Zálesáci Přerov (11.-13.11.2011)


Prosinec
TS Svišti (16.-18.12.2011)
Budova, kde se nachází naše klubovny


Klubovna


Klubovna


Klubovna


Herna


Herna


Kuchyňka