Turistické středisko Svišti - Uzlářská regata - 22.ročník
Uzlářská regata - 22.ročník
(Neoficiální mistrovství ČR)


   Den začal brzo ráno v hale Těšínského nádraží, kde se sešli nejlepší "uzlaři" ze střediska Svišti. Uzlářské regaty se zúčastnily celkem 4 děti, a to: Taška, Chůva, Cassanova a Chrastítko. Po nástupu vlak nás odvezl přímo do srdce Ostravy,a to na hl. nádraží, kde pak jsme nastoupili na tramvaj.
   Po příjezdu na místo (DDM - Moravská Ostrava), kde se mistrovství ČR v uzlování konalo a nutném zaregistrování jsme se psychicky i fyzicky připravili na uzlování. Ještě než jsme měli jít uzlovat, strávili jsme tuto volnou chvíli tím, že jsme ještě trénovali uzly, které nám moc nešly. A pak to začalo, první šel Cassanova a pak za ním Chrastítko. Po dvanácté hodině šli na řadu holky, které taktéž velice dobře uzlovaly. Nakonec to dopadlo tak, že Taška, Cassanova a Chrastítko obsadili 30 místa z 60, ale nejlépe uzlovala Chůva, ta se od minule velice zlepšila. Obsadila totiž nádherné 11.místo, které jí právoplatně patřilo.
   Po ukončení mistrovství jsme šli všichni za odměnu do nedalekého McDonaldu, kde každý obdržel za své zásluhy jedno meny "Happy Milu". Jelikož byl už nejvyšší čas se vrátit domů, nasedli jsme znovu na tramvaj a pak po menším čekání na vlak, který nás vzal zpátky do Českého Těšína, kde už na nás čekali nedočkaví rodiče, kterým jsme se hned pochlubili na jakém místě jsme se umístili.


                                                                                                      Ali

Pohled do pódia Závodní dráhy Pohled do pódia
Výsledková listina Logo uzlářské regaty Cassanova v akci
Chůva nacvičuje :-) Chvilka odpočinku - Chůva, Ajka a Chrastítko Chrastítko