Turistické středisko Svišti -
Vánoční schůzka 2005

Vánoční schůzka začala stejně jako ta oddílová, ale rozdíl tu byl v klubovně svítil vánoční stromeček, na stole byli chlebíčky ze salátek, cukrovím, tyčinkami a atd. a šest členů oddílu bylo jaksi nervózní, že by menší tréma před zahájením vánoční soutěže VyVolený Svišť ??? Ve čtyři hodiny jsme oficiálně zahájili vánoční schůzku, a hned jsme pak mohli představit naše soutěžící, kteří se přihlásili do naší vánoční soutěže. Byli to tito: Roman, Orel, Harry, Lipo, Hroch, a Čiko.
Soutěž začala nástupem našich soutěžících před diváky za znělky VyVolených a pak následovalo představení soutěžících. První úkol byl nějak zaujmout diváky, někteří nám zazpívali, další soutěžící Orel nám předvedl kouzelnickou scénku a dokonce jsme se dočkali i když nám Hroch zahrál na flétnu. Druhý úkol byl uzlování na čas. No, nebudu vás napínat na druhém místě skončil Gepard a vítězen vánoční soutěže VyVolený Svišť se stal Hroch. Gratulujeme, Hroch vyhrál velice pěkné ceny, kde mimo jiné byl i poukaz na slevu na Jarní třináctku, dále pak se mohl těšit na tričko, hrníček, klíčenku a další, samozřejmě se znakem VyVolených.
Po skončení soutěže, následovalo předávání vánočních dárečků, které si děti na začátku donesli z domova. Každý byl nadmíru spokojený s tím co dostal. Jelikož pomalu schůzka se blížila, ke konci jsme si všichni popřáli veselé vánoce a šťastná nový rok a pomalu jsme se rozešli zpátky do našich domovů.

                                                                                                      Aleš

Lipo, Aleš Veka, Ája, Hujer, Hanýsek, Radim a druhá Veka Roman a Orel
Vánoční hostina Vánoční hostina Skupina Tatu - Tukia Hanys
Předávání dárečků Předávání dárečků Předávání dárečků
Předávání dárečků Předávání dárečků Ceny pro vítěze vánoční soutěže Vyvolený Svišť