Turistické středisko Svišti - Výprava do aquaparku Bohumín
Výprava do aquaparku Bohumín

Píše se datum 9.12.2006 a nás Sviště čeká další výlet. Tentokrát do Aquaparku v Bohumíně. Sraz byl tradičně v hale ČD v 9:10. Po vytrvalém čekání se nás nashromáždilo celkem hodně. Po zakoupení jízdenek jsme mohli usednou do vlaku který nás dovezl do města Bohumín. Ve vlaku jsme jsi všichni povídali. Po příjezdu do Bohumín jsme se hned vydali do městského íčka, kde jsi někteří koupili u automatu horkou čokoládu. Když Ali zjistil kudy máme jít abychom došli správně do aquaparku tak už nám nic nebránilo k dobytí aquaparku. Po krátkém pochodu jsme jsi dali pauzu v dětském parku. Každý jsi tu chvilku uměl zpříjemnit sám.
Po malém odpočinku a řádění v parku jsme se opět vydali na cestu, už nebylo tak dlouho do aquaparku, jelikož byl vzdálený asi 300 m. Po zaplacení a převlíknutí v hromadné šatně jsme už mohli konečně se vyřádit ve vodě. Někteří zamířili na tobogánu nebo do bublinkové lázně a někteří do venkovního bazénu. Každý se vyřádil jak se sluší a patří. Když uběhl 2 hodinový čas museli jsme z vody ven nikomu se samozřejmě ven nechtělo, ale co se dalo dělat. Po převlíknutí jsme se ještě odebrali do restaurace jelikož jsme měli nějaký ten čas navíc.
Po snězení a vypití svých svačinek z domu jsme se ještě před aquaparkem vyfotili a poté jsme se vydali na vlak. Ve vlaku jsme jsi ještě povídali. Po příjezdu do Českého Těšína jsme se všichni vydali do svých domovů. Byla to krásně zpříjemněná sobota.

                                                                                                      ČikoŘádění v parku
Hurá na houpačky (Katka a Jelen)
Dino Tygr Harry
Kamil a Čiko
Hroch, Jelen, Harry a Tygr
Bohumínský tobogán Jelen Velký bazén v aquaparku
Chvilka oddechu v kavárně (Hujer, Hroch, Čiko, Katka a Jelen)
Chvilka oddechu v kavárně (Kubík, Tygr a Hujer)
Penzión u aquaparku
Účastníci: Dino, Čiko, Hroch, Hujer, Tygr, Jelen, Harry, Kamil, Katka, Kubík a Aleš - za foťákem :-) Aquapark Bohumín