Turistické středisko Svišti - Uzlářská regata - 23.ročník
Uzlářská regata - 23.ročník
(Neoficiální mistrovství ČR)


   Dne 28.ledna 2006 se konal již 23.ročník neoficiálního mistrovství ČR v uzlování, na tuto soutěž mohli jet jen ti nejlepší z nás, byli to tito: Míša, Chůva, Roman a Orel. Jako každý rok se vázalo stejně, všichni začali lodním uzlem a pak mohli pokračovat podle libosti, mohli i takto: ambulančka, zkracovačka, škoťák, rybařík a všichni zase končili stejným uzlem a to dračí smyčkou. Po zopakování všech důležitých pravidel jsme mohli začít. Ještě jsme stihli si jemně rozcvičit hbité prstíky a pak po zaznění svého jména či přezdívky jsme nastoupili na plac.
No nebudu to dlouho prodlužovat nakonec se naši sviští favorité umístili takto: Chůva – 12.místo z 37, Míša – 21.místo z 48, Roman – 43.místo z 48 a Orel – 14.místo z 25.
Po vyhlášení celkových výsledku jsme si jako každý rok, šli napravit někam chuť. Letos jsme zamířili do KFC, kde jsme si všichni dopřáli kuřecí meny alias Longer… Po snězení jsme ještě debatovali jak to příští rok všem natřem a pak jsme se odebrali zpátky na Ostravské nádraží, kde jsme nasedli na vlak, který nás zavezl zpět do našeho města Český Těšín.

                                                                                                      Aleš

Cesta na regatu Cesta na regatu Chůva
Roman a Orel Naše místečko na regatě Tři, dva, jedna, start ! (Míša)
Roman Tuki, Chůva a Míša Chůva na startu